Děkuji mockrát všem klientům, kteří byli ochotni podělit se o své zkušenosti. Máte mou velkou pochvalu za to, že jste stravování opravdu změnili. Všem upřímně fandím a držím pěstičky, abyste si tyto změny udrželi napořád.
Markéta 

Petra, 43 let
Konečně se zase ve svém těle cítím dobře a přitom mi stačí dobře a vědomě jíst a víc se hýbat. Samotnou mě překvapilo, jak rychle při změně stravovacích návyků ubývají centimetry na těle a přibývá energie. Díky za smysluplné a vyčerpávající informace, podporu a motivaci!

Pavel, 49 let
13 roků jsem bez problémů postupně tloustnul, po tom, co jsi se mne ujala, poslala mi jídelníčky a vše se mnou probrala, jsem bez problémů za 1 rok 10 kg zhubnul. Ani nevím jak! Díky moc. 

Irena, 72 let
Děkuji ing. Rožanské za poučnou a zajímavou přednášku o vyvážené stravě. Taky děkuji za úžasné recepty, které mi často zasílá a jsou velice chutné a zdravé. Široky výběr receptů je pro každou příležitost. Jsem za ně moc ráda. Na její doporučení jsem upravila jídelníček, zhubla jsem a cítím se o hodně líp. Doporučuji všem. V mém věku mi to velice vyhovuje a nemá to chybu. 

Honza a Nikola, 26 a 25 let
Musíme se podělit o zkušenost se sympatickou paní Markétou. Na začátku nás informovala o základech stravování, které jsou opravdu jednoduché a dávají smysl. Překvapilo nás, že i nepatrné změny v jídelníčku (např. vyměnit bílé pečivo za celozrnné, přidat víc ovoce a zeleniny, jíst vyváženě živočišné a rostlinné zdroje bílkovin, omezovat průmyslově zpracované potraviny) můžou o tolik změnit hodnoty k lepšímu. Žádné diety a omezování! Jíme dost a výsledky jsou pomalu ale jistě (a hlavně zdravě) vidět. 

Iveta, 54 let
Myslela jsem si, že po určitém věku to jde hůř. Ale ono to jde dolů i bez hladovění a dřiny v posilovně. Děkuji.

Věrka, 44 let
Milá Markétko, díky Tobě jsem pochopila, že nestačí jen cvičit, aby se člověk cítil dobře. Vysvětlila jsi mi, jak důležité je pravidelně a vyváženě jíst a když jsem viděla, jak tyto věci fungují na Tobě, přesvědčilo mě to. Díky Tvým radám a receptům je pro mě jednodušší jíst zdravěji. Moc děkuji i za tvůj profesionální a zároveň lidský přístup. 

koupit e-book

Dana, 68 let
Opravdu jste mi pomohla, jsem pořád o 10 kg lehčí. Snažím se nejíst bílé pečivo a vynechávám máslo a cukry. To ale asi všichni ví. Důležité je si to srovnat v hlavě (tak už budu pořád jíst) a mít pevnou vůli. Já na to myslím už při nakupování v obchodech. 

Monika, 48 let
Jako první mi hodně pomohlo seznámení s novými potravinami, o kterých jsem vůbec nevěděla a v obchodě bych se jim vyhnula. Dále je pro mě důležitá informace o složení. Nepamatuji si ho, ale přibližně vím co kdy můžu jíst. A porce, to jsi moc hezky vysvětlila. Recepty nevymýšlím, ale vařím podle vyzkoušených. A z těch si vyberu, které nám vyhovují. 

Katka, 47 let
Nikdy bych neřekla, že je možné jídlo na talíři přirovnat k barvám duhy, a že za poslední dva měsíce sním a poprvé ochutnám tolik různobarevných semínek, jako jsem nesnědla do té doby za celý život.

Miluše, 69 let
V době, kdy jsem odešla do starobní penze, jsem začala přibírat na váze. Nebylo to jen nedostatkem pohybu, ale nejvíce to bylo nevhodným stravováním. Dlouho jsem se neuměla odhodlat k nějaké rozumné dietě, až jsem oslovila paní ing. Markétu Rožanskou, která pro mě připravila dle naměřených hodnot v těle stravování na míru. Dle receptů, které mi posílala emailem, jsem si připravovala stravu vlastní. Za 9 měsíců jsem shodila cca 15 kg a cítím se mnohem lépe jak fyzicky, tak psychicky. Tím bych Vám chtěla, paní Markétko, poděkovat.  

paní L., 57 let
Patřila jsem mezi konzumenty sladkých kupovaných potravin prakticky bez rozmýšlení.  Zaháněla jsem tím tzv. "vlčí hlad" nebo taky stres. Teprve až s Vámi jsem si více uvědomila, že konzumace sladkého jde i bez toho, aniž bychom si rychle koupili obyčejnou čokoládu nebo sušenku. Zdravá alternativa ve formě avokádové čokopěny nebo makového cheesecaku je skvělým pomocníkem, jak zahnat chuť na sladké. Výhodou je to, že ji můžete mít v ledničce.  Dokonce i samotná výroba není tak časově náročná.  I když nepatřím mezi lidi, kteří okamžitě zhubnou, ale jde mi to pomalu, tak moc děkuji za ukázku směru, kam se v této problematice ubírat.