Pár informací o mně

Celý svůj dosavadní život jsem žila v domnění, že když se nebudu "přejídat" a budu se "hýbat", nemůžu ztloustnout. To platilo až do středního věku, kdy jsem začala nekontrolovatelně nabírat tukovou hmotu zejména v oblasti břicha. Omlouvala jsem to věkem, změnou hormonů - to je přece normální... ne že bych se nějak hroutila, ale co si budu namlouvat, mrzelo mě to. Nikdy jsem neměla s váhou problémy, ale bohužel, přišlo to i na mě. Tehdy jsem začala přemýšlet o změně jídelníčku, protože mi bylo jasné, že více sportu do mého vytíženého života už nevpravím.

Začala jsem hledat informace o správném stravování, ale prokousat se internetovým chaosem a získat důvěryhodné informace je opravdu hodně těžké. Nicméně povedlo se. Našla jsem kvalitní zdroje, začala je studovat a získané vědomosti postupně zavádět do praxe. Nahlédnutí do neuvěřitelného vesmíru naší střevní mikroflóry mě tak zaujalo, že jsem se rozhodla absolvovat v Praze rekvalifikační kurz "Poradce pro výživu" pod vedením pana Mgr. Martina Jelínka. Následovalo další rozšířené studium, až přišla chvíle, kdy jsem se rozhodla nabyté vědomosti předávat nejprve známým a později i dalším lidem.

Mnoho let jsem pracovala ve velké farmaceutické firmě, kde na prvním místě byly vždy léky - ty jsou u některých nemocí opravdu nezbytné. Nicméně zjištění, jak neuvěřitelně lze vyváženou stravou ovlivnit většinu nemocí a posílit imunitu, bylo pro mě opravdu překvapující. Trochu snahy udělat něco pro tělo opravdu stojí za to - mozek je naštěstí neuroplastický a staré zvyky se dají postupně krásně nahradit novými, v hlavě se to musí jen trochu jinak propojit :o) Když pak ubíráte na opasku jednu dírku po druhé, z těla postupně mizí tuková hmota, zpevňuje se postava, upravuje se zažívání, přestávají se lámat nehty, čistí se pleť, klesá metabolický věk (i když skutečný roste) - je to tak úžasný pocit, který přeji zažít opravdu každému.

S těmi z Vás, kteří to se změnou stravování a správným životním stylem myslí opravdu vážně, se tedy velice ráda podělím o získané vědomosti a zkušenosti, nabízím přátelský přístup a očekávám aktivní spolupráci - ne jen pasivní přijímání informací.


"Dopřejte Vašemu tělu rovnováhu, máte jen jedno, jiné už nedostanete!"